مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام خبر داد
بهره‌مندی 250 هزار نفر از خدمات تامین اجتماعی ایلام

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: 250 هزار نفر از خدمات تامین اجتماعی ایلام بهره‌مند هستند.

خبرگزاری فارس: بهره‌مندی 250 هزار نفر از خدمات تامین اجتماعی ایلام

محسن محمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: اگر بخواهیم ایران امروز را با اوایل انقلاب مقایسه کنیم، تفاوت زیادی خواهیم یافت، زیرا درخت انقلاب اسلامی ایران امروز با خون شهیدان انقلاب و شهدای جنگ تحمیلی آبیاری شده و به یک درخت تنومند تبدیل شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: سازمان تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه‌گر در استان ایلام در یک سال گذشته با تکیه بر توان همکاران و مجموعه خدوم تامین اجتماعی منشاء خدمات ارزنده‌ای بوده است.

وی از ایجاد شعبه دوم تامین اجتماعی ایلام خبر داد و افزود: در طول عمر 40 ساله سازمان تامین اجتماعی ارایه خدمت این سازمان در استان ایلام از طریق یک شعبه ارائه شده که اکنون با راه‌اندازی شعبه دوم خدمات گسترده‌تری به خانواده بزرگ تامین اجتماعی ارایه می‌شود.

محمودی با بیان اینکه در طول یک سال گذشته 40 نفر از کارکنان اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام فرصت ارتقای شغلی و جایگاهی داشته‌اند، افزود: در یک سال گذشته 60 میلیارد تومان پرداختی مستمری‌بگیران، بیمه بیکاری و دیگر خدمات به افراد تحت حمایت پرداخت شده است.

وی با اشاره به این که در یک سال گذشته بیش از 360 میلیون تومان برای سیستم‌های سخت افزاری، نرم افزاری و افزایش پهنای باند دیتا هزینه شده است، افزود: 50 درصد جمعیت استان معادل 250 هزار نفر از هم استانی‌ها از خدمات این سازمان بهره‌مند هستند.

محمودی از ابلاغ دستورالعملی با این عنوان که کسانی که 10 سال سابقه بیمه و 60 سال سن داشته باشند، می‌توانند از خدمات بازنشستگی استفاده کنند، خبر داد و تصریح کرد: به زودی این دستورالعمل به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی در پایان ضمن تقدیر از تک تک خانواده‌های بزرگ تامین اجتماعی استان ایلام گفت: هر ساله از کارکنان نمونه و ساعی تشکر می‌شود و امسال از خانواده‌های آنها هم تجلیل به عمل آمده است.