دبیر هیئت اسکواش خراسان جنوبی:
دومین دوره مربیگری سطح یک اسکواش خراسان جنوبی برگزار شد

دبیر هیئت اسکواش خراسان جنوبی از برگزاری دومین دوره مربیگری سطح یک اسکواش خبر داد و گفت: تدریس این دوره از کلاس داوری را علیرضا سنائی مدیر تیم‌های ملی اسکواش بر عهده داشت و حدود 40 ورزشکار شرکت داشتند.

خبرگزاری فارس: دومین دوره مربیگری سطح یک اسکواش خراسان جنوبی برگزار شد

محمد‌رضا خراشادی‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: به منظور ترویج و همگانی کردن ورزش اسکواش دومین دوره مربیگری سطح یک اسکواش در خراسان جنوبی برگزار شد.

وی افزود: این دوره از 24 بهمن‌ماه جاری به مدت دو روز در مجموعه ورزشی ولایت شهرستان بیرجند برگزار شد.

دبیر هیئت اسکواش خراسان جنوبی اذعان داشت: تدریس دومین دوره مربیگری سطح یک اسکواش را علیرضا سنائی مربی بین‌المللی و مدیر تیم‌های ملی اسکواش کشورمان بر عهده داشت که تعداد 40 مربی سطح دو اسکواش خراسان جنوبی آموزش‌های تئوری و علمی لازم را فرا گرفتند.

احداث سه کورت استاندارد بین‌المللی در پارک نیلوفر بیرجند

خراشادی‌زاده تصریح کرد: از احداث سه کورت اسکواش استاندارد در خراسان جنوبی خبر داد و  یادآور شد: این سه کورت با همکاری و مساعدت شهرداری بیرجند در پارک نیلوفر بیرجند در حال ساخت است که با توجه به پیشرفت خوب این پروژه‌ها امید است تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: طی سال جاری 62 نفر در رشته اسکواش بیمه ورزشی شده‌اند و این ورزشکاران تمرینات خود را زیر نظر چهار مربی آقا و خانم ادامه می‌دهند.