وزنه‌برداران تیم شهدای آذر قهرمان مسابقات نونهالان قم شدند

وزنه‌برداران باشگاه شهدای آذر قم با کسب بیشترین مدال طلا عنوان قهرمانی پیکارهای قهرمانی نونهالان قم را به خود اختصاص دادند.

خبرگزاری فارس: وزنه‌برداران تیم شهدای آذر قهرمان مسابقات نونهالان قم شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، برترین‌های پیکارهای وزنه‌برداری قهرمانی رده سنی نونهالان استان قم در پایان جدال مدعیان در حالی معرفی و تجلیل شدند که این پیکارها با حضور باشگاه‌های مختلف وزنه برداری قم در 9 وزن به انجام رسید.

طبق معمول تمام مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی در استان قم، سالن وزنه‌برداری شهید رواقی واقع در مجموعه ورزشی شهید حیدریان پذیرای وزنه‌برداران شرکت‌کننده در این پیکارها بود و برترین‌ها در 9 وزن رده سنی نونهالان مشخص شدند.

پیکارهای رده سنی نونهالان در حالی با توجه به حضور وزنه‌برداران پنج باشگاه فعال این رشته در قم از جذابیت بالایی برخوردار بود، در دسته‌های 45، 50، 55، 60، 65، 70، 75، 90 و به اضافه 90 کیلوگرم به انجام رسید و در نهایت افراد برتر هر دسته معرفی و در حضور مسئولان تجلیل شدند.

با برنامه‌ریزی انجام شده در هیئت وزنه‌برداری استان قم این مسابقات در دسته 45 کیلوگرم در حالی به کار خود پایان داد که در این دسته سعید یوسف زاده از باشگاه زین الدین قم با ثبت بهترین عملکرد در جایگاه نخست ایستاد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و محمدسجاد چمنی از باشگاه شهدای آذر رتبه دوم را کسب کرد.

این در حالی است که در دسته 50 کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی رده سنی نونهالان استان قم محمد خوشگفتار از باشگاه شهدای آذر قم به مقام نخست و عنوان قهرمانی دست یافت در حالی که در این دسته علی ناطقی و محمد بهزاد قبادی همگی از باشگاه شهدای آذر مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

همچنین در دسته 55 کیلوگرم این دوره از پیکارها این بار امیرشجاع فرد از زین الدین از باشگاه شهدای آذر در جایگاه نخست قرار گرفت و قهرمان شد و پایان پیکارهای این وزن با مقام‌های دوم و سوم به محمد جواد سالاری دیگر عضو تیم شهدای آذر و محمد ولایی از تیم بیطرفان همراه بود.

در دسته 60 کیلوگرم این دوره از مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی رده سنی نونهالان قم حامد سراجه از شهدای آذر قم بالاتر از دیگر رقبای تعقیب‌کننده خود با ثبت بهترین رکورد، به مقام نخست دست یافت و حسن مختاری از تیم زین‌الدین و حسین حامدی از تیم شهدای آذر دوم و سوم شدند.

همچنین در دسته 65 کیلوگرم محمدحسین شیخ غلامی از شهدای آذر عنوان قهرمانی را کسب کرد و مقام دوم این دسته به امیرمحمد رفیعی از تیم بیطرفان قم رسید، ضمن اینکه در دسته 70 کیلوگرم محمدامین گائینی و امیرمحمد صادقی هر دو از تیم شهدای آذر قهرمان و نایب قهرمان شدند.

در دسته 75 کیلوگرم مهدی بختیاری از تیم شهدای آذر و در دسته 90 کیلوگرم علی مرادیان از تیم شهدای آذر عنوان قهرمانی را کسب کردند و سرانجام در دسته به اضافه 90 کیلوگرم این دوره از مسابقات محمدرضا معمر از تیم شهید زین‌الدین به مقام قهرمانی رسید.